Crossbody softshellové tašky

Pre mamičky, tatinov, babky, bratov, dedkov, ale aj malé princezné. Proste pre všetkých, ktorí sa chcú zladiť so svojou šatkou a mať po ruke šikovnú a praktickú tašku z mojej dielne.

Crossbody tašky, sú celé ušité zo softshellu a predná strana je ozdobená odstrižkom zo šatkoviny. Tú si môžete vybrať z mojej ponuky, prípadne dodať vlastnú. často ostane ako zvyšok pri skracovaní šatky alebo Ring Slingu. 

Tašky majú nastaviteľný popruh cez plece, dostatočne dlhý, aby obišiel aj dieťatko uviazané v šatke či nosiči cca 150-160cm. Má vnútorné  vrecko. Vonkajšie vrecko na zips je možné doobjednať. Taška sa uzatvára na zips. Pod horným okrajom je ešte všitá šnúrka s karabínkou, aby sa vám kľúče "neutopili" v taške.


Veľkosť tašky je možné urobiť podľa požiadaviek.

CENY: rozmery tašiek sú len orientačné, je možné urobiť rozmer a doplnky podľa potreby. V prípade dodania vlastnej šatkoviny sa z ceny tašky odrátajú 4€

Veľkosť S - Príručná kabelka - rozmer cca 25x25cm (šírka-výška) , malé vnútorné vrecko, šnúrka na kľúče, popruh podľa potreby, cca 140cm.      

Cena 30€

Veľkosť M - Stredná crossbody taška - rozmer 35x30 cm (šírka-výška) - vnútorné vrecko, 150cm dlhý popruh, šnúrka na kľúče, šatkovina na prednej strane

cena 42€

Veľkosť L - veľká crossbody taška - rozmer 40x35cm (šírka-výška) - vnútorné priehradky, vonkajšie vrecko so zapínaním na zips, šnúrka na kľúče - 150cm a viac dlhý popruh (podľa potreby)

cena 48€

Doplnky, ktoré je možné dorobiť podľa objednávky:

- pridanie ďalšieho vnútorného vrecka - 5€

- vrecko na zips aj pod šatkovinou - 6€

- ďalšia šnúrka na kľúče - 2€Objednávkový formulár tašky